Pomáhejte s námi,

Nákupem předmětů v této sekci společně s námi podpoříte primárně svěřence z neziskové organizace Tlapky na cestě z.s. Víme, že všem organizacím pomoci nemůžeme, což nás mrzí, a tak děláme limitované kolekce, které podporují jiné organizace a projekty, které považujeme za úžasné. Tyto produkty mají označení limited a ve svém popisku odkazují na daný projekt, který společně s námi podpoříte.

Děkujeme že s námi pomáháte, GioiaDare

Talisman pro štěstí

16.3.2021
Talisman pro štěstí

Talisman pro štěstí vytvořeny na podporu pejsků a kočiček z neziskové organizace Tlapky na cestě z.s. 12 korálků na talismanu znázorňuje počet měsíců v roce, kdy jsou vděční za všechny Vás, kteří je podporujete jak finančně tak i psychicky. Andílek vytvořený ze dvou kuliček a křídel ukazuje sílu spojení a společně s pacičkou z chirurgické oceli říká o čisté, nesobecké lásce mezi člověkem a psem. Objednávat lze https://www.facebook.com/Tlapky-na-cest%C4%9B-zs-318232425016488/photos/a.1..

Číst více

Štědrý den v FN Motol

21.12.2019
Štědrý den v FN Motol

Dnes jsem předala společně s mojí sestřeničkou dárečky pro děti z oddělení hematologie a onkologie v FN Motol. Ježíšek za dětmi přijde na Štědrý den. Jsem moc ráda, že společně s Vaší pomocí mohu potěšit dětská srdíčka. Děkuji, že se mnou pomáháte,GioiaDare..

Číst více